Temel CRM Bilgisi
1. Modüller

Minimum CRM işlevlerine göre modüllerden oluşmaktadır. Her modül bir iş fonksiyonunu yönetmek için tasarlanmıştır. Örneğin müşterilerinizi takip edip yönetmek için firmalar modülü geliştirilmiştir.

Minimum CRM sade tasarımı ile işlerinizi temelde yönettiğiniz 5 ana modülü sizlere sunmaktadır.

1.1. Fırsatlar

Satış süreçlerinizi yönettiğiniz modüldür. CRM bilgisinde en önemli yapı taşlarındandır. Müşterilerinize sunduğunuz teklifleri ve fırsatın süreçte hangi aşamada olduğunu takip edebilir, potansiyel satış gelirlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

1.2. Aktiviteler

Ekibinize verdiğiniz görevlerin ve aktivitelerin yer aldığı modüldür. Çalışanlarınızın takip ettiği işleri, aktivitelerin tamamlanma durumunu ve hedef tarihlerini inceleyebilirsiniz.

1.3. Firmalar

Müşteri ve müşteri adaylarının verilerinin bulunduğu modüldür. İlgili firmaların detaylarını, bağlı kişileri ve aktiviteleri görüntüleyip oluşturabilir, ekibiniz için önemli notlar girebilirsiniz.

1.4. Kişiler

Kontaklarınızı yönettiğiniz modüldür. Şirketinizle etkileşime girmiş önemli kişilerin bilgilerini girebilir ve ilgili oldukları firmalara tanımlayabilirsiniz.

1.5. Ürünler

Ürünlerinizin bilgilerini ve özelliklerini girdiğiniz ve takip edebildiğiniz modüldür. Bu modülde tanımladığınız ürünleri fırsatlarınıza ekleyebilir ve müşterilerinize ürün bazlı teklifler sunabilirsiniz.

2. Raporlar

Raporlama sayesinde şirketinizin fırsatları ve aktiviteleri üzerine kapsamlı analizler yapabilir, performansı takip edebilir ve belirlediğiniz metriklere göre şirketinizi yönetebilirsiniz.

3. E-Mail

E-mail adreslerinizle Minimum CRM’i eşleştirdiğiniz alandır. Burada yaptığınız yazışmalar, E-Posta adresinin kayıtlı olduğu firma veya kişi kartına otomatik olarak kaydedilir. E-Posta adresi sisteminizde olan müşterilerinizle yaptığınız görüşmeler, firma detayındaki geçmiş kısmında kaydedilerek daha sonrası için takip kolaylığı sağlanır.

4. Ayarlar

Yöneticilerin kullandığı alandır. Özel Alan Ekleme, Kullanıcı Yönetimi ve E-mail ayarları buradan gerçekleştirilmektedir.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.