Satış Analizi

Fırsat raporu sayfasında sonuçlarınızı grafik ve sayısal boyutlarda inceleyebilirsiniz. Raporlama sayesinde satışlarınızda yanlış giden noktaları tespit edip iyileştirebilirsiniz. Kapsamlı satış analizi için verinizi daha kapsamlı inceleyebilmeniz adına size çeşitli filtreler sunulmaktadır. 

İlk olarak sol üst köşede fırsatlarınızın durumlarına göre inceleyebildiğiniz filtreler mevcuttur. Fırsatlarınızı tümü, açık fırsatlar, kazanılan fırsatlar ve kaybedilen fırsatlar bağlamında detaylı takip edebilirsiniz.

Satış Analizi Fırsat Raporları

Sağ üst köşede yer alan tarih filtrelerini kullanarak verilerinizi zaman bağlamında da süzebilirsiniz. Tarih seç opsiyonu sayesinde karşınıza çıkan menüde tarih türü seçebilir, ardından dilediğiniz tarih aralığını tercih edebilir ya da başlangıç ve bitiş günlerine tıklayarak kendi tarih aralığınızı belirleyebilirsiniz.

Son olarak tarih filtrelerinin altında kullanıcı filtresini bulabilirsiniz. Bu filtre aracılığıyla ekibinizin tümünü veya seçtiğiniz kullanıcıyı inceleyebilirsiniz.

Fırsat Raporunda sonuçlar adet ve tutar kırılımda gösterilerek, satış analizinin detaylandırılması sağlanır.

Satış Analizi  Fırsat Raporları 2
Satış Analizi Aktivite Raporları

Aktiviteler raporu sayfasında sonuçlarınızı grafik ve sayısal boyutlarda inceleyebilirsiniz. Sahadaki aktivitelerinizi daha doğru planlamak için içgörüler kazanabilirsiniz. Aktivitelerinizi daha kapsamlı inceleyebilmeniz için size çeşitli filtreleri kullanabilirsiniz.

İlk olarak sol üst köşede aktivitelerinizi tipine inceleyebildiğiniz filtreler mevcuttur. Aktivitelerinizi tümü, arama, görev, randevu ve e-posta kırılımlarında detaylı takip edebilirsiniz.

Sağ üst köşede yer alan tarih filtrelerini kullanarak verilerinizi zaman bağlamında da süzebilirsiniz. Tarih seç opsiyonu sayesinde karşınıza çıkan menüde tarih türünü seçebilir, ardından dilediğiniz tarih aralığı tercih edebilir ya da başlangıç ve bitiş günlerine tıklayarak kendi tarih aralığınızı belirleyebilirsiniz.

Son olarak tarih filtrelerinin altında kullanıcı filtrelerini bulabilirsiniz. Bu filtre aracılığıyla ekibinizin tümünü veya seçtiğiniz kişileri inceleyebilirsiniz.

Söz konusu bu filtreleri müşterek olarak kullanarak, veriniz hakkında çok spesifik analizler yapabilir, aktivitelerinizin sonuçlarla arasındaki ilişkileri inceleyebilir.

Verinizi verimli bir şekilde analiz edebilmek için çok katmanlı filtreler uygulamak önemlidir. İstediğiniz modüller için çoklu filtreleri beraber kullanarak çok kapsamlı senaryolara göre sorgulamalar yapabilirsiniz. VE / VEYA koşullarını tanımlayarak farklı kriter gruplarında verinizi süzebilirsiniz ve daha spesifik çıkarımlara ulaşabilirsiniz.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.