Etkin Görev Yönetimi

Bir satış ekibinin nasıl yönetileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Minimum CRM Aktivite ekranında görebildiğiniz tablo sayesinde sistemdeki aktivitelerinizi ya da ekibinizin aktivitelerini takip edip, yönetebilirsiniz. Ayrıca arama ve filtrelerle mevcut aktivite listenizi detaylandırabilirsiniz. Mevcut sütunlara ek olarak yeni sütunlar ekleyerek veya kaldırarak verinizi istediğiniz şekilde takip edebilirsiniz. Görev yönetiminde Minimum CRM ile öne çıkarsınız.

Aktiviteler Modülü Görev Yönetimi Tablo

Aktiviteler görev, arama, E-Posta, Randevu tiplerinde oluşturulabilir. Bu sayede saha aktivitelerinizi etkin görev yönetimi için sınıflandırabilirsiniz. Ayrıca tabloda mevcut aktiviteleri bu aktivite tiplerine göre filtrelendirip aktivite tipine göre durumu inceleyebilirsiniz. Aktivitelerinizi tür, durum, zaman planı ve gerçekleşme süreleri bazında yönetebilirsiniz.

Yine ekrandaki Aktivite Sahibi, Aktivite Durumu ve Aktivite Zamanı filtreleriyle incelemenizi daha spesifik hale getirebilirsiniz.

Aktiviteler Modülü Görev Yönetimi Filtreleme

Aktivite tablosunun sade ve kapsamlı kullanımı sayesinde iş takibinizi ve görev yönetiminizi çok daha verimli hale getirebilirsiniz. Ayrıca CRM iş takibiyle ekibinizin performansına da olumlu katkıda bulunacak planlamalar yapabilirsiniz.

Örnek olarak ay kapanıyor ve satışlarınızı artırmak istediğiniz bir senaryoda olduğunuzu düşünelim. Bu durumda aktivite tablosunda filtreler yardımıyla önümüzdeki hafta içinde ekibinizin yapacağı müşteri ziyaretlerini süzebilir, hangi ekip çalışanında kaç ziyaret planlı görebilir ve yeni ziyaretler için ziyaret sayısı önümüzdeki hafta için az olan arkadaşlarınıza yeni fikirler verebilirsiniz. Böylece hem planlanmış müşteri ziyaretleri için önünüzde daha somut bir veri olur, hem de yeni fırsatlar için bir adım oluşturmuş olursunuz.

Aktiviteler Modülü Görev Yönetimi Aktivite ekleme

Aktivite Ekle butonuna tıklayarak yeni kayıt oluşturma ekranını açınız.

Konu Adı: Aktiviteyi takip etmenize yardımcı olacak isimdir.

Ardından uygun aktivite tipini seçiniz.

İlgili aktiviteyi mevcut bir fırsata, firmaya veya kişiye ilişkilendirebilirsiniz. Bunun dışında tamamen bu kavramlardan bağımsız aktiviteler de yaratabilirsiniz. (Örn.: pazar araştırması için görev aktivitesi)

Planlama Tarihi: Aktivitenin tamamlanmasını planladığınız tarihtir.

Zaman: Aktivitenin tamamlanmasını planladığınız saattir.

Süre: Aktivite için ayrılması gerektiğini düşündüğünüz süredir.

Atanan: Aktiviteden sorumlu olacak kişidir.

Uygunsa Not alanına ilgili detayları girebilirsiniz. Kaydet’e basarak aktiviteyi oluşturabilirsiniz.

Sonrasında aktivite gerçekleştirildiğinde ‘Yapıldı olarak işaretle’ alanını seçerek aktiviteyi tamamlanmış olarak güncelleyebilirsiniz.

Son olarak iş akışınıza göre eksik olduğunu hissettiğiniz tüm alanları, ayarlar kısmında yer alan Özel Alan Ekleme bölümünden ekrana tanımlayabilirsiniz.

Tablodan ilgili aktiviteyi seçip düzenleyebilir, yeni veya değişmesi gereken bilgileri revize edebilirsiniz.

Oluşturulma Tarihi: Aktivitenin ilk oluşturulduğu tarihtir ve bilgi amaçlı gösterilmektedir.

Aktivite düzenle ekranına geldiğinizde aktivitenin ilişkili olduğu firma, fırsat ve kişi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yine aynı ekran üzerinde aktivite ile ilgili alınmış notları ve yazışma tarihlerini de gözden geçirebilirsiniz.

Aktiviteler Modülü Görev Yönetimi Aktivite düzenleme

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.