Satış Yönetimi: Satış Süreci Takibi

Tüm satış fırsatlarınızı merkezi bir noktadan eş zamanlı takip edin. Önceki fırsatlarda müşterilerinizin satın alma tercihlerini takip ederek etkili teklifler sunun ve gelirlerinizi artırın. Gerekli noktalarda müdahale ederek satış performansınızı artırın. Fırsatlarınızı birçok kritere göre filtreleyerek, gösterge panelinde satış değerlerinizi analiz edin. Satış yönetiminde fark yaratan kararlar alın.

Satış Yönetimi Satış sürecinizi sade bir şekilde yönetin

Sade tasarımı ile Minimum CRM satış sürecinizi kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur. Karmaşık tablolarda veya ekibinizle sürekli teyitleşmek zorunda kalarak zaman kaybetmezsiniz. Ayrıca gündeminizdeki fırsatları ve gelecek dönemler için sahip olduğunuz satış potansiyelini gösterge paneli üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Satış Yönetimi Son durumunuzu kolaylıkla güncelleyin

Satış süreci görünümünde, fırsatlarınız satış aşamasına göre gruplandırılır. İlgili aşamaya ait fırsatların toplam adedi ve beklenen değerleri aşama başlıklarında verilir. Böylece detaylara kolaylıkla hakim olursunuz. Sürükle bırak özelliğiyle fırsatların satış süreci tablosunda yönetimi kolaydır.

Satış Yönetimi Renklerin gücüyle takip edin

Satış sürecinde bulunan fırsatların tahmini kapanış tarihi ve önceliklerine göre aldıkları renkli ayrıştırıcılar sayesinde fırsatlarınızı kolaylıkla takip edebilir, gerekli noktalarda zamanında aksiyon alarak satış yönetiminde öne çıkarsınız.

Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi merkezi bir noktadan yönetin, tüm özelliklerini ve fiyatlarını tek bir noktadan güncelleyerek ekibinizin aynı bilgi seviyesinde olduklarından emin olun. Minimum CRM ürün yönetimi modülüyle tüm ürünleriniz ile ilgili bilgilere kolayca ulaşın. Ürünlerinizin performanslarını detaylı raporlarla takip edin.

Satış Yönetimi Ürün performansınızı yönetin

Ürünlerinizi fırsatlara ekleyerek, satış takibinizi ürün bazında da devam ettirin. Ürün yönetimi ve satış takibi stratejilerinizi detaylı rapolara dayanarak optimize edin.

Satış Yönetimi Ürünlerinizi tek merkezden yönetin

Ürün bilgilerinizi ekip arkadaşlarınızla sürekli paylaşmaktan ve müşterilerinizin sorularını yanıtlarken dosyalar içinde kaybolmaktan kurtulun. Ürünlerinizi tek bir merkezden yöneterek yapılan değişikliklerin tüm kullanıcılar tarafından anında takip edilmesini sağlayın.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.