Kişiselleştirilebilir CRM

Tüm modüllerde yer alan formlara iş süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz yeni alanlar tanımlayabilirsiniz. Minimum CRM oldukça özelleştirilebilen (custom crm) bir CRM yazılımıdır. Bu özel tanımlı alanlarla kayıtlarınızı daha etkin ve kişiselleştirilmiş bir şekilde kullanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Özel alan tanımlamaları ve dil seçenekleriyle sisteminizi kendi ihtiyacınıza göre şekillendirerek işiniz ile uyumlu bir hale getirin. Tüm modüllerdeki formları ve tabloları tercihlerinize göre yapılandırın.

Özel alan tanımlamalarıyla kişiselleştirilebilir CRM yazılımı

İş akışınızı Minimum CRM’e daha iyi yansıtmak için özel alanlar tanımlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz alanları tüm modüller için hazır şablonlardan seçip özel tanımlı alan olarak ekleyebilirsiniz. CRM kurulumunuzu kendinize göre yapabilirsiniz. Böylece kişiselleştirilebilir CRM sisteminin tadını çıkartırsınız.

Sütunları sabitleyerek kişiselleştirilebilir CRM yazılımının keyfini çıkartın.

İş yapınıza göre tablolardaki sütun başlıklarınızı seçerek tablo görünümünüzü özelleştirebilirsiniz. Böylece tablolar üzerinde daha verimli çalışarak, daha etkin analizler yapabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir CRM ile dil ve para seçeneklerini özgürce kullanın.

Minimum CRM’i İngilizce dil seçeneğiyle farklı ülkelerdeki işletmelerinizde kullanabilir ve şirketinizi sınırlar ötesi yönetebilirsiniz. Ayrıca Minimum CRM çeşitli para birimlerini de desteklemektedir.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.