Aktivite Yönetimi

Ekibinizin yoğunluğuna ve gündemdeki aktivitelerinize kolayca ulaşın. Hangi ekip arkadaşınız hangi görevleri yerine getiriyor kolayca tespit edin. Ekip arkadaşlarınıza aktivite ve görevler atayarak verimliliği en yüksek seviyeye çıkartın. Tamamlanmış aktiviteleri kolaylıkla takip ederek saha ekibi yönetiminde fark yaratın.

İletişim Yönetiminin önemli bir unsuru aktivite yönetimidir.

Fırsatlarınıza, firmalarınıza ya da kişilerinize aktivite atayarak merkezi bir noktadan tümünü takip edebilirsiniz. Tarih ve saat bazında görevlerinizi atayıp; hedeflerinize yönelik planlar geliştirebilir ve çalışanlarınızın performansını ölçebilirsiniz. Minimum CRM’i bir görev yönetimi yazılımı gibi kullanabilirsiniz.

Aktivitelerinizi filtreleyerek iletişim yönetimini kolaylaştırın.

Oluşturacağınız aktivite türünü seçerek, arama, görev, randevu veya e-mail olarak ekleyebilir, listelemede türüne göre filtreleme yapabilirsiniz. Aktivitenizi başka bir kullanıcıya atayarak karşılıklı takip edebilirsiniz.

Tüm iletişim yönetimini uçtan uca takip edin.

Planladığınız aktiviteleri kaçırmamanız için bildirimlerle uyarı alın. Aktivitelerinizi etkin yönetin ve böylece fırsatlarınızın istediğiniz hedefe ulaşmasını sağlayın!

E-Posta Entegrasyonu ile İletişim Yönetimi

E-Postalarınıza otomatik olarak kişi, firma veya fırsatlarınızla bağlayarak her gelişmeyi anında takip edin. E-Postanızı daha etkin kullanarak iletişim yönetimi açısından öne çıkın. Fırsatlarınızı CRM E-Posta yönetimiyle destekleyin ve satışlarınızı artırın!

İletişim yönetimi destekleyen r-posta senkronizasyonu seçeneği

E-Posta adresinizle Minimum CRM ile eşleşmesini yaparak, maillerinizi takip edebilir ve gelen kutunuzu bütün E-Posta sağlayıcılarıyla tam olarak senkronize edebilirsiniz.

Ayrıca yaptığınız yazışmalar, E-Posta adresinin kayıtlı olduğu firma veya kişi kartına otomatik olarak kaydedilir. Böylelikle tüm yazışmalarınızı zaman kaybına uğramadan tek bir arayüz üzerinden yapabilirsiniz.

Akıllı e-posta ile  iletişim yönetiminde fark yaratın.

Bu özellik, kişisel “isim@minimumCRM.com” E-Posta adresinizi kullanarak yazışmalarınızı kolayca Minimum CRM’e kopyalamanıza imkan tanır.
E-Posta sağlayıcısı bağımsız olarak, bu adresi BCC olarak eklemeniz yeterlidir; sonucunda giden tüm E-Postalarınızı Minimum CRM’de görüp, E-Posta adresinin bağlı olduğu firma veya kişi bilgisine ulaşabilirsiniz. Email CRM entegrasyonu ile fark yaratın.

Ayrıca E-Posta adresi sisteminizde olan müşterilerinizle yaptığınız görüşmeler, firma detayındaki geçmiş kısmında kaydedilerek daha sonrası için takip kolaylığı sağlanır.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.