Veri Güvenliği

Minimum CRM’de veri güvenliği ve gizliliği bizler için en yüksek önceliğe sahiptir.
Minimum CRM çağımızın en gelişmiş prosedür ve şifreleme sistemleriyle korunmaktadır. Şirket bilgileriniz tüm veri alışverişi sırasında şifrelenmektedir ve tarafımıza anonim şekilde ulaşmaktadır. Verilerinize firmanızın dışında kişi veya kuruluşların ulaşma ihtimali yoktur. Minimum CRM güvenlik ve gizlilik ile ilgili yeni gelişmeleri saptayıp uygulamak için sürekli olarak düzenlediği toplantılarda takip etmektedir.

 

CRM veri güvenliğinin önemi

Minimum CRM üzerinde veri iletişimi uçtan uca şifreli olarak gerçekleşmektedir. Minimum CRM yazılımı üzerinde tüm veri iletişimi ve saklanması 256Bit SSL güvenlik sertifikası ve TLS 1.0, TLS 1.1 ve TLS 1.2 protokollerine bağlı olarak şifrelenmektedir. SSL sertifikamız 3 ayda bir güncellenerek veri güvenliği en üst seviyede sağlanmaktadır.

CRM veri güvenliği bulut crm

Bulut tabanlı Minimum CRM üzerinde düzenli aralıklarla yedeklenmektedir. Böylece veri kaybı endişesinden kurtulmuş olursunuz. Minimum CRM veri tabanları en gelişmiş güvenlik duvarı yazılımları sayesinde korunmaktadır. Tüm sunucular özel güvenliğe sahip alanlarda sadece en üst güvenlik yetkisine sahip personel tarafından belirli kimlik doğrulama işlemlerinden geçildikten sonra bakım ve yönetim için erişilebilmektedir. Veri tabanına dijital erişim sadece belirli IP adresleri üzerinden gerçekleşebilmektedir.

CRM veri güvenliğinde ödemenin sağlıklı olması çok kritiktir.

Tüm ödemeleriniz ve ilgili bilgiler BDDK yönetmelikleriyle uyumlu olarak, en yüksek seviye olan Level 1 PCI DSS güvenlik sertifikasına sahip İyzico ödeme sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Yetki Yönetimi

Gelişmiş yetki yönetimiyle ekibinizi veri erişim ve kullanım noktasında ayrıştırabilir, mevcut yetki gruplarında konumlandırabilirsiniz. Kullanım izinlerini yönetebilir ve işinize uygun bir şekilde sisteminizi kurgulayabilirsiniz. Bu sayede CRM sisteminizde veri güvenliği konusunda şüpheleriniz kalmaz.

CRM veri güvenliğinin bir diğer ayağı kullanıcı yetkileridir.

Minimum CRM’de tüm yetkilendirmeyle tam kontrol sahibi olursunuz. Hangi yetki grubunun neleri yapacağını da belirleyerek ekipleri yönetebilirsiniz. Sürükle bırak özelliğiyle yetkilendirme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Veri Toplu Aktarım

Verilerinizi kolaylıkla toplu bir şekilde sisteme aktarıp, sistemden masaüstüne çıkartabilirsiniz. Kayıtları tek tek eklemek ile zaman kaybetmez ve küçük hataların büyük sonuçlarına engel olmuş olursunuz. Excel’den CRM’e aktarımla hızlı yol alın.

CRM veri güvenliğinde veri yönetiminin önemi büyüktür.

Verinizi içeren Microsoft Excel tabloyu hazırlayın ve Minimum CRM’e ilgili modülde belirtilen buton aracılığıyla yükleyin. Tablo başlıklarınızla modüldeki alan isimlerini çıkan arayüzde kolaylıkla eşleştirin ve işlemi kolaylıkla başlatın. Sahip olduğunuz tüm kayıtları çok kısa sürede kolayca Minimum CRM’e ekleyin ve hataların önüne geçin.

Toplu işlemlerle CRM veri güvenliğini sağlayın

Verilerinizde ilgili alanları birçok kayıtta tek hamleyle kolayca güncellemek için toplu veri güncellemeyi kullanabilirsiniz. Çok sayıdaki kaydınızda fiyat, telefon numaraları veya sonradan eklediğiniz özel tanımlı alanların karşılıkları gibi çok değişen alanlar için, her kayıt ekranına tek tek tekrar giriş yapmak zorunda kalmadan, tek seferde kolaylıkla güncelleme yapabilirsiniz. Böylece kişisel hataların önüne geçmiş olur, verinizin bütünlüğünü korumuş olursunuz.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.