Müşteri İlişkileri Yönetimi – Firma Yönetimi

Çalıştığınız ve çalışmak istediğiniz firmalar sizin en önemli kaynaklarınızdandır. Bu kaynakları yönetmek için firmaları dilediğiniz kriterlere göre kategorize edin. İlişki ve etkileşimi tek bir noktadan verimli bir şekilde yönetin. Doğru hamleler için veriyi kullanarak müşteri ilişkileri yönetiminde fark yaratın.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Firmaları detaylı takip edin

İş yaptığınız firmalara yönelik hangi aktiviteler gündemde, hangi fırsatlar sunulmuş ve hangi ürünler önerilmiş kolayca tespit edin. En güncel bilgilerle etkin taktikler geliştirin.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Firmaları organize edin

Firmalar ile ilgili bilgileri tek bir merkezde detaylı bir şekilde inceleyin. Firmalarla ilgili değişiklikleri hızla güncelleyin. Firmaları filtreler yardımıyla kriterlerinize göre kategorize ederek sonuç odaklı müşteri ilişkileri yönetimi stratejileri üretin.

Müşteri İlişkileri Yönetimi – Kişi Yönetimi

Şirketiniz iş döngüsü boyunca birçok kişi ile tanışır. Kişiler şirketinize yeni ufuklar açacak fırsatlara adım atmanıza yardımcı olur. Müşteri yönetiminde başarılı olmak için kişileri iyi tanımanız ve onlarla ilgili bilgiyi iyi yönetebilmeniz çok kritiktir. Minimum CRM programı ile müşteri deneyimi yönetiminde önemli bir araca sahip olursunuz.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Kişileriniz ile ilgili tüm bilgiyi merkezi bir şekilde yönetin

Hangi kişilerin hangi fırsatları tetikleyebileceğine ekibinizle birlikte karar verin. Kişilerle ilgili değişiklikleri ve gelişmeleri tek bir merkezde güncelleyin. Kişilere yönelik aktivitelerinizi ve iletişiminizi kolaylıkla yöneterek müşteri yönetiminde öne çıkın.

Müşteri İlişkileri Yönetimi Kişileri görev ve ünvanlarına göre organize edin

Kişileri görev ve ünvanlarına göre organize edin. Ardından görev ve ünvanlara göre aksiyonlar veya iletişim planları geliştirin. Kişileri takım arkadaşlarınızla birlikte en güncel bilgilere göre tek bir noktadan kolayca takip edin.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.