Müşteri Takip yazılımı tek modülde

Kişi yönetimi CRM’in temel alanlarından biridir. Minimum CRM’de kişiler modülü tek başına müşteri takip yazılımı gibi çalışır. Kişiler ekranında görebildiğiniz tablo sayesinde sistemdeki ilgili tüm kayıtları takip edebilirsiniz. Mevcut sütunlara ek olarak yeni sütunlar ekleyerek veya kaldırarak verinizi istediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinizi nasıl artıracağınız konusunda Minimum CRM kişi yönetiminde size en etkin aracı sunuyor.

Ayrıca arama ve filtrelerle mevcut kişiler listenizi detaylandırabilirsiniz.

Müşteri takip yazılımı ile çalıştığınız firmalardaki kişileri listeleyin.

Kişiler modülünü bir adres rehberinden ziyade stratejik bir araç olarak kullanabilirsiniz. Tıpkı bir müşteri takip yazılımı gibi, kişiler tablosunu detaylı incelemek sizlere yeni fırsatlar getirecek aksiyonları planlamanızda yardımcı olacaktır.

Örnek olarak B2B (firmadan firmaya) çalışan bir şirketi yönettiğiniz bir senaryoyu ele alalım. Belirli bir ilde hedeflediğiniz satışların altında bir seviyede ilerliyorsunuz. Yaptığınız durum analizinde bunun sebebinin söz konusu ildeki hedef kitlenizde olan firmalar tarafından yeterince tanınmıyor oluşunuz olduğunu tespit ettiniz.

Gerekli ilişkileri güçlendirmek için hedef kitlenizde bulunan firmaların satın alma müdürlerine yönelik bir aksiyon geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada kişiler tablosunda filtreler yardımıyla söz konusu ildeki kişilerinizi listeyebilir ardından, bu kişilerden yine filtreler yardımıyla satın alma müdürü olanları saptayabilirsiniz.

Böylece bu kişilerin iletişim bilgilerini kullanarak şirketinizi tanıtacak planları hayata geçirebilir, bir müşteri takip yazılımının tüm sunacağı faydaları Minimum CRM’de sadece kişiler modülünde alabilirsiniz.

Kişi Ekle butonuna tıklayarak yeni kayıt oluşturma ekranını açınız.

Gelen ekranda * işaretiyle belirtilen alanlar doldurulması zorunlu olan alanlardır. Gerekli alanları doldurarak kişi kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Son olarak iş akışınıza göre eksik olduğunu hissettiğiniz tüm alanları, ayarlar kısmında yer alan Özel Alan Ekleme bölümünden ekrana tanımlayabilirsiniz.

Müşteri takip yazılımında kişi ekleme ekranı kullanımı

Tablodan ilgili kişiyi seçip düzenleyebilir, yeni veya değişmesi gereken bilgileri revize edebilirsiniz.

Kişi düzenle ekranına geldiğinizde kişinin bağlı firma bilgilerine ulaşabilir, kişi ile ilgili açık fırsatları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kişi ile ilgili alınan notları ve oluşturulmuş aktiviteleri bu ekranda takip edebilirsiniz. Böylece kapsamlı bir şekilde bu alanları güncelleyebilir, kişi ile ilgili bilgileri tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

Müşteri takip programı üzerinde müşteri bilgilerini düzenleyin

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.