Ücretsiz crm kampanyasını gösteren görsel ve elinde tablet tutan iş insanı

Ücretsiz CRM Programı

Minimum CRM tamamen ücretsiz bir CRM programıdır. Minimum CRM’i kullanmaya başlayarak, pazarlama ve müşteri deneyimi için aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Müşteri ilişkileri yönetimi programı yani CRM programı, şirketlerin müşterileriyle ilgili olan verilerini kaydetmek, aradaki her etkileşimi izleyerek analiz etmek, satış ve verimliliği arttırmak amacıyla kullanılan yetenekli bir müşteri takip programıdır.

Ücretsiz CRM deneyimini yaşayın:

1. Tüm bilgileri tek platformda koruma
İlk olarak müşterilerinize ait temel bilgilere, davranışlarına ve tercihleriyle ilgili detaylara ihtiyacınız olacaktır. Topladığınız bu değerli bilgileri bir veritabınına kaydedip saklamanız gerekir. Tüm verileri saklayabileceğiniz, güvenilir bir veri depolama alanı olarak bulut tabanlı bir sistem kullanabilirsiniz. Minimum CRM size ihtiyacınız olan tüm verilerinizi depolayabileceğiniz bir sistem sağlar.

2. Kayıtlı verilere her an ulaşım
Topladığınız tüm verilere istediğiniz zaman ulaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada Minimum CRM’in size sunduğu tarayıcıda çalışma özelliğiyle; ister bilgisayar,ister tablet, isterseniz mobil olarak heran istediğiniz bilgilere ulaşabilir, müşteri süreçlerinizi yönetebilir ve kayıt oluşturabilirsiniz.

3. Müşteri etkileşimini filtreleyerek verimli pazarlama
Detaylı raporlar ile yapacağınız analizlerde müşterilerinizin profillerini filtreleyebilir ve yapılan önceki satışlar değerlendirildiğinde yeni satış stratejilerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için Minimum CRM ile müşterilerinizi hedefleyerek en uygun satışınızı yapabilirsiniz.

4. Müşteri deneyimi
Minimum CRM ile, Müşterilerinizden gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılayıp çözümlenebilmesiyle müşteri deneyiminde kaliteli ve etkin bir çözüm sunma şansı elde edersiniz. Her müşterinizin detaylarını kolayca yönetebildiğiniz ücretsiz CRM programı ile karşılıklı bağlarınızı güçlendirip güven ilişkisini geliştirirsiniz.
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Bulut tabanlı Minimum CRM ile satış süreçlerinizi uçtan uca yönetin. Üstelik 100 kullanıcıya kadar tamamen ÜCRETSİZ.

İlgili Makaleler

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.