Türk Kobisi için yerli CRM yazılımı

Türk Kobisinin İhtiyaçlarına Yönelik Yerli CRM Programı

Her ülkenin iş dünyası kendine özel dinamiklere sahiptir. İthalat ve ihracat faaliyetleri yoğun olan ülkelerde iç pazar ve dış pazar dinamiklerini aynı anda yürütmeye çalışmak bazen çok zorlayıcı olabilir.

Şirketlerin hem kendi içlerinde hem de dışarıda bağlantıda olmaları gereken kişi ve kuruluşlarla pratik şekilde organize olmaları için gelişmiş yazılımlar kullanmaları gerekir. Ülkeler arası literatür farkı nedeniyle yabancı yazılımların verimliliği düşürdüğü gözlenir.

Türk iş dünyasının idari ve dijital yönetim alışkanlıklarını yakından takip eden Minimum CRM mühendisleri, geliştirdikleri Türkçe CRM yazılımı ile Türk ekonomisine hizmet eder.

Sistemi %100 Türkçe tabanlı olarak geliştiren Türk mühendisler, global pazarda aktif çalışmalar sürdüren KOBİ’lerden gelen istekleri dikkate alır. Bu kapsamda Minimum CRM üzerinde, kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yeni geliştirmeler yapar.

Dijital Altyapıda Anadil Desteği ve Önemi

Türk Kobilerine Yerli CRM avantajı
Küresel çapta iş yapan firmalar, başta İngilizce olmak üzere farklı dillerde sunulan müşteri ilişkileri yönetimi programları kullanıyor olabilir. Yabancı dil tabanlı programların en büyük dezavantajı çeviri noktasında yaşanır. Anadile birebir çevrilemeyen kelimeler bağlamsallıktan koparak anlamlarını yitirirler.

Sektörel dil bilgisine hakim olan bireyler dahi gerçek anlamı kavramak konusunda zorlanabilir. Yabancı dil bilgisi konusunda farklı seviyelerde olan personelin iletişim sorunlarıyla boğuşması, ürün, pazarlama, satış ve satış sonrası destek hizmetleri noktasında geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Müşteri ilişkileri yönetiminin sağlam temeller üzerinde yürütülmesi için sağlıklı iletişim kurulması esastır. Başlangıçta doğru bir zemine oturtulan iç ve dış yönetim ilişkisi, müşterilerle ilgili tüm proses üzerinde kontrol sağlamanın da anahtarıdır.

Doğru bir zeminin anahtarı da Türkçe CRM programı kullanmak olabilir. Yerli CRM programı olan Minimum CRM yazılımının farklı parametreler üzerinden elde edilen görsel raporları sayesinde verimliliğinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Bulut tabanlı Minimum CRM ile satış süreçlerinizi uçtan uca yönetin. Üstelik 100 kullanıcıya kadar tamamen ÜCRETSİZ.

Sorunları Yerli CRM Çözümü Minimum CRM ile Aşın

Karmaşık sistemlere alışmak için uzun süre tecrübe edinmek gerekir. Ekibe katılan her yeni çalışanın mevcut sisteme adapte olması da belirli bir zaman kaybını mecbur kılar. Yanlış anlaşılmalardan, yanlış veri girişlerinden ve hatta yanlış okumalardan kaynaklanan hatalar hem şirket içi hem de şirket dışı sorunlara yol açabilir.

Tüm personelin yazılımsal sistemlere harcayacağı eforu sadece etkin oldukları alana yönlendirmeleri, zaman ve işgücü bakımından verimlilik sağlar. Türkçe tabanlı yerli crm programları arasında açık ara öne çıkan Minimum CRM, fonksiyonel arayüz özellikleriyle kompleks sorunlara çözüm sunar.

Dünya çapındaki rakiplerini geride bırakan işlevsel modül sistemi, kişiselleştirilebilen yapısıyla her sektöre uyum sağlar. Tek bir merkezde toplanan tüm müşteri verileri şirket içinde özgürce yönetilebilir, belirli departmanlar dahilinde takip edilebilir ve anlık hızla güncellenebilir.

Hem Ekonomik Hem KOBİ Dostu Yerli CRM

yerli crm ile Türk Kobilerinin önü açık

Ülkemizde sürdürülebilir ekonomik faaliyetlerin temel direklerinden biri KOBİ’lerdir. Kendi sektörlerinde etkin olmalarını sağlamak için geliştirilen Türkçe CRM programları da KOBİ’nin yaşamsal faaliyetleri için sürdürülebilir nitelikte olmalıdır. Yüksek maliyetlerle sunulan karmaşık sistemler faydadan çok zarar getirebilir.

Minimum CRM programı tüm departmanları ve müşterileri en ince ayrıntısına kadar organize etme, izleyebilme, veri güncelleme, takip, raporlama, analiz ya da karar sürecinde yüksek performans odaklı hazırlanmış bir sistemdir.

Verilerin en güncel güvenlik prosedürlerine uygun şekilde saklanmasında da sorumluluk alan yerli CRM programı Minimum CRM, Türk yazılım mühendislerinin gurur kaynaklarından biridir.

Ulusal anlamda birlik ruhunun finansal bazda da hissedilmesi için özveriyle çalışan yerli CRM programı Minimum CRM, maksimum deneyimi ücretsiz sunarak Türk KOBİ’lerle işbirliğinde bulunuyor. İşletmelerin müşteri memnuniyetine verdiği önemi bilen Minimum CRM ekibi, her aşamada ve her zaman Türk KOBİ’lerinin yanındadır.
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Bulut tabanlı Minimum CRM ile satış süreçlerinizi uçtan uca yönetin. Üstelik 100 kullanıcıya kadar tamamen ÜCRETSİZ.

İlgili Makaleler

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.