Minimum CRM’in Hikayesi

Minimum CRM’i tasarlarken sistemin teknik yeterliliğine ek olarak iş dünyasının ihtiyaçlarını odağımıza aldık. Günümüzde çalışanların CRM sistemlerinin koşullarını karşılamak için gayret etmesinden ziyade, CRM sistemlerinin çalışanları karar alma noktasında desteklemesi gerektiğine inanmaktayız. Bununla birlikte araştırmalarımızda birçok CRM yazılımının karmaşık yapıları yüzünden kullanım deneyiminde başarısız olduklarını ve kullanıcıların veri girişleri bir noktadan sonra bıraktığına şahit olduk. Alternatif olarak kullanıcıların sistemlerinin devamlılığını mümkün kılmak ve etkinliğini desteklemek için ek yazılımlara ihtiyaç duymak zorunda kaldığını fark ettik. Fark ettiğimiz diğer bir konu ise kullanıcıların excel crm veya müşteri takip programı adı altında yazılım veya yöntemlerle sonuç almaya çalışmalarıydı.

Çağımızın yoğun temposu ve değişken gündemi aslında yaptığımız işleri sadeleştirebilmeyi önemli kılıyor. Bununla birlikte iş süreçlerimizin daha sofistike hale gelmesi ise belirli alanlarda uzmanlaşmış kişi ve çözümleri öne çıkarmaktadır.

Bu kapsamda CRM hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda müşterilerimize en yüksek faydayı sade, kullanıcı dostu ve CRM fonksiyonuna odaklanmış bir çözümle sağlayabileceğimize karar verdik. Buna ek olarak her kullanıcımızın farklı kullanım taleplerine göre şekillendirebilecekleri bir yapıyı da elde etmek için özel alanlar ve tercih bazlı raporlamalar gibi birçok fonksiyonu da sistemimize ekledik. Çözümümüzün uygun maliyetli olmasına dikkat ettik.

Çalışmalarımızın sonucunda, işiniz ve müşterileriniz ile ilgili kritik kararları veriye dayalı bir biçimde kolaylıkla almanıza destek olan Minimum CRM’i hayata geçirdik. Minimum CRM işiniz ve müşterileriniz ile ilgili önemli kararları veriye dayalı bir biçimde kolaylıkla almanıza destek olurken, avantajlı yatırım maliyetiyle ideal bir çözüm sunmaktadır.

Hermes İletişim Hakkında

Hermes İletişim 2000 yılında, meraklı insanların iletişim ve teknoloji sektörünün geleceğine dair yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmek için bir araya geldiği bir şirkettir. Hermes İletişim kurumsal müşterilerine telekomünikasyon, yazılım ve tasarım çözümleriyle destek olmaktadır.

Hermes İletişim; “yenilikçi ve farklı bakış açılarıyla, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak, ürün ve hizmetleri sunan sektörün öncü iletişim ve teknoloji firması olmak” vizyonu doğrultusunda işveren marka değeri yüksek ve büyüme stratejilerini iş ortakları üzerine kuran bir organizasyondur.

2007 yılından itibaren ürün odaklı stratejisinin kapsamında büyük çaplı ARGE yatırımlarını sürdüren Hermes İletişim inovatif çözümlerini müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Bu stratejinin yakın tarihli sonuçlarından biri olarak ortaya çıkan Minimum CRM, uzman yazılım kadrosu ve destek ekibiyle uzun yıllardır birçok tanınmış kuruluşa hizmet vermekte olan ve farklı sektörlerle çalışmanın tecrübesini bünyesinde bulunduran Hermes İletişim A.Ş’nin desteğiyle sizlerle buluşmaktadır.

Yıllardır öncülerle birlikte çalışmanın kazandırdığı tecrübeye güvenin.

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Hemen Ücretsiz Başla Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.