Minimum CRM oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Tasarlanma sürecinde kullanıcıların kendi kendilerine yaptıkları denemelerle bile sisteme hakim olabilecek seviyeye gelmeleri hedeflenmiştir.

Bununla birlikte Minimum CRM’e hızlıca hakim olmanıza katkı sunması ve sürekli başvurabileceğiniz bir referans noktası olması amacıyla sizler için kapsamlı bir Destek alanı oluşturduk. Burada Kullanım Rehberi içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bir yazılımı ilk defa kullanmaya başladığınızda bir uzmandan bire bir destek almanın getirdiği kolaylığı biliyoruz, sizler için oluşturduğumuz bir çok iletişim kanalından bizlerle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

#lang# Minimum CRM has a very user-friendly interface. During the design process, it was aimed that the users would be able to control the system even when they try the system on their own. On the other hand, we have created a comprehensive support section for you to help you master at Minimum CRM quickly and to be a reference point you can always refer to. Here you can find the contents of the User Guide. Besides, when you start using a software for the first time, we know the convenience of getting one-on-one support from an expert and you can get support by contacting us through many communication channels we have created for you.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.