“Minimum CRM işiniz ve müşterileriniz ile ilgili önemli kararları veriye dayalı bir biçimde kolaylıkla almanıza destek olur. Yaygın CRM yazılımlardan farklılaşarak sunduğu sade kullanıcı arayüzü ile uygulama karmaşasının önüne geçer, bu sayede ekibiniz yazılımı kullanmakta zorlanmaz ve kullanmayı terketmez, sonuç olarak merkeze bilgi akışı sağlıklı bir şekilde sürekli devam eder.

CRM’de tek plan uygulaması bulunmaktadır, tüm fonksiyonlar tek bir planda sunulur. Böylece Minimum CRM’in çok çeşitli özelliklerine ekonomik bir şekilde erişmiş olursunuz. Yüksek yatırım maliyetlerine girmeden müşteri ilişkilerinizi, ekibinizi ve satışlarınızı daha iyi yönetir, nihayetinde yatırımınıza yüksek geri dönüş almış olursunuz.

Minimum CRM’in bulut tabanlı bir yazılım olması ve mobil uygulamaları sayesinde güvenle verilerinizi her yerden her zaman yönetebilirsiniz.”

#lang# Minimum CRM supports you in making critical decisions about your business and customers based on data easily. Differentiating from common CRM software, Minimum CRM prevents application confusion with its simple user interface, so your team does not have difficulty using the software and does not stop using it, which results with a continuous and healthy information flow to the center. There is a single plan application in Minimum CRM and all functions are presented in a single plan. Thus, you can access various features of Minimum CRM economically. You can manage your customer relations, team and sales better without assuming high investment costs and ultimately you will get a high return on your investment. You can safely manage your data from anywhere and anytime as Minimum CRM is a cloud-based software and has mobile applications.
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.