Minimum CRM,
Maksimum Deneyim!

Kullanıcı dostu bir tasarım ile satış ve müşteri ilişkilerinizi yönetmek için gerekli tüm özellikleri ücretsiz olarak sunan CRM programı

CRM programında kanban tablosu ile satış takibi
Gelişmiş özellikleri uygun fiyatla sunan CRM yazılımı

Müşterilerinizin iletişim
bilgilerini tek tıkla yönetin

Minimum CRM içinde oluşturduğunuz müşterilerinize ait tüm telefon numarası ve e-posta adresleri otomatik olarak İYS Panel hesabınıza aktarılır. İYS Panel üzerinden bu iletişim bilgilerini yönetebilir ve tek tuşla e-devlet’e aktarabilirsiniz.

İYS Panel nedir?

İYS Panel, müşterilerinize ait tüm iletişim izinlerini yöntebileceğiniz ve iletişim izinlerini e-devlet’e gönderebileceğiniz bir platformdur. İYS Panel’de İletişim bilgilerini manuel olarak uluşturabilir ya da excel dosyaları ile aktarabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Gelişmiş özellikleri uygun fiyatla sunan CRM yazılımı

Formlar oluşturun, iş süreçleri başlatın, bırakın gerisini
Minimum CRM yapsın

Minimum CRM ile ihtiyacınıza uygun formlar oluşturabilir, oluşturduğunuz formları bir iş sürecinin parçası olarak planlayabilir ve süreci başlatabilirsiniz.

Süreç başladığında belirlediğiniz kurallara göre otomatik olarak çalışır ve süreç ile ilgili kişilere bildirimler gönderilir. Sürecin ilgili adımındaki kişi süreç ile ilgili aktivitesini tamamlayıp onayladığında iş süreci sonraki kişiye aktarılır ve bu yönde devam eder.

İş süreçleri ile ilgili tüm kontrol yöneticidedir ve süreçlerin hangi aşamada olduğunu görebilir. Süreci yeniden başlatabilir ya da süreci sonlandırabilir.

Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Bulut tabanlı Minimum CRM ile satış süreçlerinizi uçtan uca yönetin. Üstelik 100 kullanıcıya kadar tamamen ÜCRETSİZ.

Kapsamlı CRM özellikleriyle satışlarınızı artırın!

Satış süreci aşamalarına tam hakimiyet kurmanızı sağlayan satış CRM programı
Sürükle bırak ile kolay kullanım

Sürükle bırak özelliği sayesinde satış fırsatlarını süreç tablosunda kolayca yöneterek gelir potansiyelinizi arttırın.

Satış programı arayışınızı Minimum CRM ile sonlandırın. Satış fırsatlarınızı satış süreci tablosu üzerinden etkin bir şekilde yöneterek, gelirinizi artırın. Tüm fırsatlarınızın bulundukları satış süreci aşamalarını, satış süreci tablosu üzerinde rahatlıkla takip edin. Bir satış programından fazlasını sunan, Minimum CRM sistemi ile hedeflerinize kolayca ulaşın.

Fırsatlarınızı birçok kritere göre filtreleyerek, gösterge panelinde satış değerlerinizi analiz edin. Satış yönetiminde fark yaratan kararlar alın.

Tüm müşterilerinizi tek noktadan yönetmenizi sağlayan CRM programı
Müşterileri ilişkileri yönetiminde tüm detaylara hakim olun

İhtiyacınız olan bilgiye tek seferde kolaylıkla erişin.

Etkin müşteri yönetimi için tüm bilgileri tek merkezde toplayın. Ekibinizin online CRM altyapısı sayesinde ilgili müşterinin tüm detaylarına istedikleri yerden kolaylıkla erişebilmesini sağlayın.

Çalıştığınız firma ve kişilerin bilgilerini kolaylıkla yöneterek, sahada uygulanacak etkin stratejiler planlayın. Standard müşteri takip programı özelliklerinin çok daha fazlasına sahip olan Minimum CRM yazılımı ile müşteri ilişkileri yönetiminde öne çıkın.

Müşteri ilişkileri yönetiminde öne çıkın
Müşteri iletişiminizi tek noktadan yönetin

Notlarınızı ve e-posta yazışmalarınızı ilgili kayıtlardan kolaylıkla takip edin.

Tüm müşteri iletişimini tek noktadan sorunsuz yönetin. Gelişmiş bir müşteri takip programı olan Minimum CRM ile müşteri ilişkileri yönetiminde hep bir adım ileride olun. E-Postalarınızı otomatik olarak kişi, firma veya fırsatlarınızla eşleştirerek her gelişmeyi ilgili kaydın geçmişinde kolaylıkla takip edin.

E-Posta yazılımı için ayrıca masrafa girmeyin, Minimum CRM ile E-Postalarınızı da kolaylıkla yönetin.

Ekibinizi başarıya yönlendirin
Ekibinizi başarıya yönlendirin

İşlerinizi aktivite tablosu üzerinden dinamik olarak takip edin.

Şirketinizin satış hedeflerini gerçekleştirmek için ekibinizi satış odaklı aktiviteler atayarak yönlendirin. Ekibinizi kolaylıkla takip edin ve sahadaki güncel gelişmelerden anında haberdar olun.

Satışın gerçekleşmesinde rol oynayan telefon araması, e-posta, görev ve ziyaretleri tek merkezden planlayın ve yönetin. Hatırlatmalar sayesinde hiçbir detayı atlamayın.

Özel alan tanımlama ve görünüm tercihleriyle CRM programınızı kişiselleştirin
Özel alan tanımlama ve görünüm tercihleriyle rahat edin

Sisteminizi ihtiyaç ve iş koşullarınıza göre şekillendirin.

Kullandığınız yazılıma göre işleyişinizi değiştirmek zorunda kalmayın, Minimum CRM sayesinde sisteminizi işleyişinize uygun bir biçimde tasarlayın.

İşinizi Minimum CRM’e daha iyi yansıtmak için özel alanlar tanımlayabilirsiniz. Ayrıca tablo görünümlerinizi ve listelerinizi özelleştirerek Minimum CRM’i dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Verimliliğinizi yükseltecek aksiyonlar planlamanıza yardımcı CRM programı
Verimliliğinizi yükseltecek aksiyonlar planlayın

İşiniz için önemli kararları veriye dayalı olarak alın.

Satış performansınızı ve saha verimliliğinizi etkin bir şekilde analiz edin. Tercihlerinize göre şekillenen grafik raporlar ile işiniz ve ekibiniz hakkında detaylı içgörülere ulaşın. Müşterilerinizin satın alma tercihlerini inceleyerek etkili teklifler sunun ve satışlarını artırın.

Verilerinizi gelişmiş güvenlik altyapımız ile koruyun
Verilerinizi gelişmiş güvenlik altyapımız ile koruyun

Yedekleme ve versiyon dönüşleriyle riski ortadan kaldırın.

Bulut CRM çözümü olan Minimum CRM ile verileriniz çağımızın en gelişmiş güvenlik yöntemleriyle korunur. Verileriniz günlük olarak ücretsiz yedeklenir ve bu yedekleri kolaylıkla indirebilirsiniz.

Ayrıca Minimum CRM önceki yedeğine de geri dönebilir. Birşeylerin ters gitmesi durumunda önceki versiyona ücretsiz geri dönerek verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Müşteri yönetimini kendi dilinizde gerçekleştirin.
Müşteri yönetimini kendi dilinizde gerçekleştirin.

Türkçe CRM programı ile müşteri ilişkileri yönetimine hızla hakim olun.

Türkçe CRM programı olan Minimum CRM’i dilerseniz İngilizce dil seçeneğiyle farklı ülkelerdeki işletmelerinizde kullanabilir ve şirketinizi sınırlar ötesi yönetebilirsiniz. Müşteri yönetiminde dil engeline takılmazsınız.

Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Tüm özelliklerini kapsamlı bir şekilde inceleyebilmeniz için bir ay ücretsiz CRM yazılımı. Üstelik kredi kartı veya taahhüt gerektirmez.

Kullanıcı deneyiminde fark yaratan CRM programı:
Minimum CRM ile karmaşadan kurtulun!
Kullanıcı deneyiminde fark yaratan CRM programı: Minimum CRM ile karmaşadan kurtulun!

Minimum CRM yazılımını tasarlarken teknik yeterliliklere ek olarak iş dünyasının ihtiyaçlarını da odağımıza aldık. Günümüzde çalışanların CRM programlarının koşullarını karşılamak için gayret etmesinden ziyade, CRM programlarının çalışanları karar alma noktasında desteklemesi gerektiğine inanmaktayız.

Minimum CRM olarak en zengin kullanıcı deneyimini yaşatmak için üstün bir tasarım geliştirdik. Gelişmiş CRM özelliklerini, başarılı bir tasarımla birleştirerek ekiplerin kullanmaktan sıkılmayacakları bir müşteri takip programını sizlere sunuyoruz.

Satış yönetiminizi ve müşteri kayıtlarınızı kağıt formlarda veya yerel dosyalarda takip etmekten vazgeçin. Yetersiz, karmaşık ve pahalı yazılımları bir kenara bırakın. Siz de müşteri ilişkileri yönetiminde öne çıkmak için online CRM yazılımı dünyasına adım atın.

Minimum CRM ile hemen tanışın ve karmaşadan kurtulun!

CRM sisteminize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden sorunsuz erişin

Bulut tabanlı CRM programı Minimum CRM ile dosya paylaşmaktan kurtulun.

Online CRM yazılımı kullanmanın keyfini yaşayın!
Online CRM yazılımı kullanmanın keyfini yaşayın!

Mobil kullanımda en iyi deneyimi yaşatmak için tasarlanmış Minimum CRM ile internete erişebildiğiniz her noktadan kolayca işinizi takip edip yönetebilirsiniz. Böylece online CRM yazılımı sayesinde müşteri ilişkileri yönetiminde bir adım önde olursunuz.

Bulut Tabanlı CRM, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bulut Tabanlı CRM, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şirket içi (On-Premise) CRM sisteminin aksine, bir bulut CRM yazılımı olan Minimum CRM’e her zaman ulaşabilirsiniz. Verileriniz güvenli bir biçimde bulutta bulunur ve istediğiniz takım arkadaşınızla istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Bulut altyapımız üzerinde verileriniz en güncel güvenlik prosedürlerine göre korunur. Ek olarak tüm verilerinizin günlük yedeğini tek tıkla yerel diskinize indirebilirsiniz. Bununla birlikte tek tıkla sisteminizin daha önceki tarihlerdeki yedek versiyonuna dönebilirsiniz.

Maksimum Destek:
En etkin teknik destek sunan CRM yazılımı

Minimum CRM teknik destek konusunda bize ulaşma yönteminizde herhangi bir kısıtlama ile karşılaşmanızı istemiyoruz. Tercih ve önceliklerinize göre kullanabileceğiniz birçok iletişim kanalını sizlere organize ettik. Uzman ekibimizle dilediğiniz iletişim kanalından ve ücretsiz bir şekilde destek alabilirsiniz. Tüm sorularınızı, karşılaştığınız problemleri ve aklınızdaki projeleri uzman ekibimizin ücretsiz danışmanlığıyla kolaylıkla sonuçlandırabilirsiniz.

Minimum CRM’de tüm teknik destek ve eğitim hizmetlerinden ücretsiz faydalanırsınız:

Maksimum katma değer:
Gelişmiş CRM özelliklerini, tek abonelik planında sunan en ekonomik CRM programı
 • Satış süreci tablosu
 • Satış gösterge paneli
 • Detay gösterge panelleri
 • Müşteri yönetimi modülü
 • Ürün yönetimi modülü
 • Fırsatlara ürün eşleştirme
 • Aktivite yönetimi modülü
 • Görevlendirme ve görev takibi
 • Hatırlatma ekleme
 • Bildirim merkezi
 • E-posta entegrasyonu
 • Kayıtlara not ekleme
 • Tablo filtreleme
 • Tablo görünümü kaydetme
 • Özel alan tanımlama
 • Firma, kişi ve fırsat kayıtlarıyla bağlantılı E-posta yönetimi
 • Satış raporları
 • Aktivite raporları
 • Gelişmiş arama
 • Tek tık yedek indirme
 • Tek tık versiyona geri dönüş
 • Yetki yönetimi
 • Çoklu veri içe ve dışa aktarım
 • Toplu alan güncelleme
 • Toplu kayıt silme
 • Çoklu dil desteği
 • Çoklu para birimi desteği
 • Sınırsız kayıt ekleme
 • Ücretsiz günlük yedekleme
 • Canlı destek
 • Destek hattı
 • Video konferans eğitim
 • Uzaktan destek & erişim
ve çok daha fazlası…
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Bulut tabanlı Minimum CRM ile satış süreçlerinizi uçtan uca yönetin. Üstelik 100 kullanıcıya kadar tamamen ÜCRETSİZ.

Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası