Sürükle bırak ile kolay kullanım

Sürükle bırak özelliği sayesinde satış fırsatlarını süreç tablosunda kolayca yöneterek gelir potansiyelinizi arttırın.
Satış fırsatlarınızı satış süreci tablosu üzerinden etkin bir şekilde yöneterek, doğru ürünü doğru müşteri ile doğru zamanda buluşturun. Tüm fırsatlarınızın öncelik, termin ve bulundukları satış süreci aşamalarını satış süreci tablosu üzerinde kolaylıkla takip edin. Fırsatlarınızı birçok kritere göre filtreleyerek, gösterge panelinde satış değerlerinizi analiz edin. Satış yönetiminde fark yaratan kararlar alın.

Maksimum Deneyim

Minimum CRM şirketlere müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı olmaları için gerekli gelişmiş özellikleri, kolay kullanımlı bir tasarım ve uygun fiyatla sunuyor.

Maksimum Yetkinlik
Tamamen CRM fonksiyonlarına odaklanmış etkin özelliklerden, kullanıcı dostu bir tasarımla faydalanın.
Maksimum Katma Değer
Farklı ürün paketleri ve ödeme planları arasında boğulmayın, tüm özelliklere tek bir planda sahip olun.
Maksimum Destek
Tercih ve önceliklerinize göre tasarlanmış birçok iletişim kanalından istediğiniz şekilde bize ulaşın.
Maksimum Erişim
Bulut tabanlı altyapımız ve mobil uyumluluğumuzla CRM programınıza dilediğiniz zaman her yerden ulaşın.
Maksimum Güvenlik
Verilerinizin çağımızın en gelişmiş prosedür ve şifreleme sistemleriyle korunmasının keyfini çıkarın.
Minimum CRM, Maksimum Deneyim!
Maksimum Güvenlik

Ekonomik CRM programı: Tüm CRM özelliklerine Tek Abonelik Planı İle Sahip Olun

Ekonomik CRM programı
Çoğu CRM sistemi fiyatlandırmayı karmaşık plan detayları ile sunar. Bu CRM programı fiyatında karmaşa yaratır. Minimum CRM tüm özellikleri tek bir abonelik planında sunan ekonomik bir CRM programıdır. Böylece planlar arasında boğulmaz, tek bir fiyatla tüm özelliklere sahip olursunuz. Siz de minimum yatırımla, maksimum katma değerin keyfini sürün!
YILLIK ABONELİK
$5,99
3,99 Kullanıcı başına aylık ücret Yıllık olarak ödenir.
Gelişmiş özellikleri uygun fiyatla sunan CRM yazılımı

Gelişmiş özellikleri uygun fiyatla sunan CRM programı

Minimum CRM olarak başarının bedelinin yüksek olmaması gerektiğine inanıyoruz. Satış yönetiminde fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için büyük bütçeli yatırımlara katlanmak zorunda değilsiniz. Sağladığı değere göre en ekonomik CRM programı olan Minimum CRM ile şirketinizi ileriye taşıyın. Aradığınız tüm CRM özelliklerine, tek abonelik planında uygun fiyatla ulaşın.

Her şey dahil tek fiyat planı:

Gizli ve ek ücretlendirme ile karşılaşmazsınız.
Minimum CRM sisteminde kurulum, bakım veya güncelleme adı altında sürpriz maliyetlerle karşı karşıya kalmazsınız. Teknik desteğe ve eğitime her zaman ücretsiz ulaşırsınız.
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Tüm özelliklerini kapsamlı bir şekilde inceleyebilmeniz için bir ay ücretsiz CRM programı. Üstelik kredi kartı veya taahhüt gerektirmez.

Kapsamlı CRM özellikleri ile satışlarınızı yükseltin

Müşterileriniz ile ilgili tüm detaylara hakim olmanıza imkan veren CRM yazılımı.
Satış fırsatlarını takip ederek gelir potansiyelinizi arttırın

Satış fırsatlarınızı satış süreci tablosu üzerinden etkin bir şekilde yöneterek, doğru ürünü doğru müşteri ile buluşturun. Fırsatlarınızın öncelik, termin ve bulundukları satış süreci aşamalarını satış süreci tablosu üzerinde kolaylıkla takip edin. Tüm satış fırsatlarınızı merkezi bir noktadan eş zamanlı yönetin.

Satış değerlerini gösterge panelinde gözlemleyerek, geliştirici aksiyonlar planlayın. Ürünlerinizin satış performanslarını takip edin ve satış yönetiminde fark yaratın.
Detaylı Bilgi
Satış fırsatlarını takip ederek gelir potansiyelinizi arttırmanızı sağlayan CRM sistemi.
Müşterileriniz ile ilgili tüm detaylara hakim olun

Etkin müşteri takibi için tüm bilgileri tek merkezde toplayın. Çalıştığınız firma ve kişilerin bilgilerini kolaylıkla takip ederek, sahada uygulanacak etkin stratejiler planlayın. Standard müşteri takip programı özelliklerinin çok daha fazlasına sahip olan Minimum CRM yazılımı ile müşteri ilişkileri yönetiminde öne çıkın.

Hedefinizdeki firmalarla müşteri ilişkileri yönetimini en iyi şekilde sürdürün. Ekibinizle firma ve kişi verilerini zaman kaybetmeden paylaşın. Müşteri ilişkileri yönetimi programınızla firma ve kişi bilgilerini tek noktada analiz ederek, müşteri memnuniyetini artırın.
Detaylı Bilgi
CRM sistemi ile iletişiminizi tek noktadan takip edin ve detayları kaçırmayın.
İletişiminizi tek noktadan takip edin ve detayları kaçırmayın

Ekibiniz ve hedef kitlenizle iletişiminizi en yüksek seviyeye çıkartın. Ekibinizi kolaylıkla takip edin ve sahadaki güncel gelişmelerden anında haberdar olun. Ekibinizi atadığınız aktiviteler aracılığıyla etkin bir biçimde yönetin ve görev tamamlama performanslarını en yüksek seviyede tutun.

Tüm müşteri iletişimini tek noktadan sorunsuz yönetin. Müşteri ilişkileri yönetiminde hep bir adım ileride olun. E-Postalarınıza otomatik olarak kişi, firma veya fırsatlarınızla bağlayarak her gelişmeyi anında takip edin. Gelişmiş bir müşteri takip programı olan Minimum CRM ile müşteri ilişkileri yönetiminde hep bir adım ileride olun.
Detaylı Bilgi
Özelleştirilebilir CRM ile sisteminizi ihtiyaçlarına ve iş koşullarınıza göre şekillendirin.
Sisteminizi ihtiyaçlarına ve iş koşullarınıza göre şekillendirin

Kullandığınız yazılıma göre işleyişinizi değiştirmek zorunda kalmayın, Minimum CRM yazılımı sayesinde sisteminizi işleyişinize uygun bir biçimde tasarlayın. Tüm modüllerdeki formları ve tabloları tercihlerinize göre yapılandırın.

Özel alan tanımlamaları ile sisteminizi kendi ihtiyacınıza göre şekillendirin. Türkçe CRM kullanımına ek olarak farklı dil seçenekleriyle çeşitli lokasyonlarda sisteminizi geçerli kılın.
Detaylı Bilgi
İşiniz için önemli kararları veriye dayalı olarak almanıza yardımcı olan CRM programı.
İşiniz için önemli kararları veriye dayalı olarak alın

Satış performansınızı ve saha verimliliğinizi etkin bir şekilde analiz edin. Tercihlerinize göre şekillenen raporlar ile işiniz ve ekibiniz hakkında detaylı içgörülere ulaşın. Müşterilerinizin satın alma tercihlerini inceleyerek etkili teklifler sunun ve satışlarını artırın.

Çok çeşitli kriterler kullanarak verilerinizi farklı bakış açılarında inceleyin ve müşteri ilişkileri yönetiminde kritik kararları veriye dayalı bir şekilde alın. Şirketinizi rekabette öne çıkartacak aksiyonlar planlayın ve sahada fark yaratın.
Detaylı Bilgi
Tüm CRM verilerinizi gelişmiş güvenlik altyapımız ile koruyun.
Verilerinizi gelişmiş güvenlik altyapımız ile koruyun

Bulut ortamında saklanan verileriniz çağımızın en gelişmiş güvenlik yöntemleriyle korunur. Veri transferinde ve saklanmasında en etkin güvenliğe erişin.

Online CRM yazılımı kullanımının keyfini sürün. Ekibinizin veriye erişimini işinizle uyumlu bir biçimde tasarlayın. Maksimum Güvenlik sayesinde verileriniz için endişelenmekten kurtulun.
Detaylı Bilgi
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Tüm özelliklerini kapsamlı bir şekilde inceleyebilmeniz için bir ay ücretsiz CRM yazılımı. Üstelik kredi kartı veya taahhüt gerektirmez.

CRM sisteminize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden sorunsuz erişin

Bulut tabanlı CRM programı Minimum CRM ile dosya paylaşmaktan kurtulun.
Online CRM yazılımı kullanmanın keyfini yaşayın!

Online CRM yazılımı kullanmanın keyfini yaşayın!

Mobil kullanımda en iyi deneyimi yaşatmak için tasarlanmış Minimum CRM yazılımı ile internete erişebildiğiniz her noktadan kolayca işinizi takip edip yönetebilirsiniz. Böylece müşteri ilişkileri yönetiminde bir adım önde olursunuz.
Bulut Tabanlı CRM, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bulut Tabanlı CRM programı, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Şirket içi (On-Premise) CRM sistemi yaklaşımının aksine, bir bulut CRM sistemi olan Minimum CRM’e her zaman ulaşabilirsiniz. Verileriniz güvenli bir biçimde bulutta bulunur ve istediğiniz takım arkadaşınızla istediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Bulut altyapımız üzerinde verileriniz en güncel güvenlik prosedürlerine göre korunur. Ek olarak tüm verilerinizin günlük yedeğini tek tıkla yerel diskinize indirebilirsiniz. Bununla birlikte tek tıkla sisteminizin daha önceki tarihlerdeki yedek versiyonuna dönebilirsiniz.
Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Tüm özelliklerini kapsamlı bir şekilde inceleyebilmeniz için bir ay ücretsiz CRM yazılımı. Üstelik kredi kartı veya taahhüt gerektirmez.

Tüm Özelliklere Tek Plan İle Sahip Olun

Çoğu CRM programı fiyatlandırmayı karmaşık plan detayları ile sunar. Minimum CRM tüm özellikleri tek bir planda sunan ekonomik CRM yazılımıdır.

YILLIK ABONELİK
$5,99
3,99 Kullanıcı başına aylık ücret Yıllık olarak ödenir.
Maksimum Destek
Minimum CRM sistemine hızlıca hakim olmanıza katkı sunması ve sürekli başvurabileceğiniz bir referans noktası olması amacıyla sizler için kapsamlı bir kaynak oluşturduk.

Blog

Doğru Satış Süreci Yönetiminin Şirketinize Sunduğu 4 Önemli Katkı
Doğru Satış Süreci Yönetiminin Şirketinize Sunduğu 4 Önemli Katkı

Satışlar bir şirketin varlığı için en kritik konuların başında gelmektedir. Bununla birlikte çoğu şirkette satış süreci yönetimi kendi dinamizmi içinde incelenmektedir. Hızlı değişen koşullar ve gerçekleşmesi istenen çok sayıda hedef neticesinde satış yönetimi çoğu zaman anlık beliren ihtiyaçların ve bir anda aciliyeti artan konuların takibinden öteye gidememektedir.

CRM Yazılımına Neden İhtiyacınız Var? CRM kullanımı için 3 önemli sebep
CRM Yazılımına Neden İhtiyacınız Var? CRM kullanımı için 3 önemli sebep

CRM programı veya müşteri ilişkileri yönetimi sistemi terimleri, müşteriler ve potansiyel müşterilerle olan etkileşimleri takip etmenize yardım eden bir yazılımı ifade eder.
Bir CRM yazılımı; firma veya ilgili kişilerin iletişim bilgilerini, ünvanlarını, adreslerini, web sitelerini veya şirket işleyişinize göre eklediğiniz özel tanımlı alanlarla ilgili ...

CRM Nedir?
CRM Nedir?

CRM yazılımları şirketinizin müşteri ilişkileri yönetimini dijital olarak yapabilmesini sağlayan uygulamalardır. CRM programı veya CRM sistemi olarak da adlandırılırlar.
Müşteri verilerinizi dijital ortamda tutmaktan öte başarılı CRM yazılımları; satışa yönelik aktiviteler, sunulan teklifler, satılan veya önerilen ürünlere ait detaylar, fiyatlar ve kontak kişiler gibi önemli verilerin tek bir merkezden ...

Minimum CRM Maksimum DeneyimSiz de Minimum CRM ile maksimum deneyime adım atın

Ücretsiz Denemeyi Başlat Demo Talebi

E-Bültenimize Hemen Kaydolun

Satış ve müşteri ilişkileri yönetiminde en kapsamlı içeriğe ulaşmak için bültenimize kaydolun.

E-bültene abone olarak Minimum CRM'in Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.
Minimum CRM yeni özellikler ve kampanyalar hakkında size bilgilendirme mesajları gönderebilir.